On-line реєстраціяOn-line реєстрація
Dental Space
null

Стоматологічний навчальний центр у Києві

Чому Dental Space?

  • Досвід. Протягом 15-ти років ми ділимося з колегами знаннями та практичним досвідом у різних сферах сучасної стоматології;
  • Професіоналізм лекторів. Заняття проводяться за участю кращих лікарів мережі клінік провідної стоматології «Аванто», запрошених лекторів, сертифікованих тренерів і міжнародних спеціалістів;
  • Технології та інновації. Ми об’єднали унікальний досвід провідних фахівців (більше 25-ти років лікарської практики), навчання інноваційним методикам лікування та навичкам роботи з сучасним обладнанням;
  • Ефективна система навчання в невеликих групах – дозволяє здобути нові практичні навички, з відпрацюванням на фантомах і демонстрацією на пацієнті;
  • Новий формат. Dental Space – це унікальний формат і комфортна атмосфера для навчання, діалогу та обміну знаннями з колегами та провідними лекторами в області сучасної стоматології.
Напрями

Розвиток стоматології відбувається всебічно

Гігієна та пародонтологія
Цикл майстер-класів із гігієни та пародонтології. Інноваційні методики, протоколи лікування та клінічний досвід. Практична демонстрація на пацієнті та з використанням фантомів.
Детальнiше
Мистецтво ендодонтії
Мистецтво сучасної ендодонтії. Первинне, повторне лікування. Ендодонтія з мікроскопом. Протоколи та планування, особливості ендодонтичного лікування у складних клінічних випадках. Робота з інструментами.
Детальнiше
Художня реставрація
Мистецтво реставрації фронтальних і бокових зубів фотополімерами – основи естетики посмішки, концепції нанесення матеріалу, планування та безпомилкова реставрація. Розглядаємо необхідність застосування декількох адгезивних систем.
Детальнiше
Ортопедія та гнатологія
Знайомимося з функціональною анатомією стоматогнатичної системи. Розглядаємо основні оклюзійні концепції, класифікації та мету застосування артикуляторів і лицьової дуги. Практична частина з демонстрацією роботи.
Детальнiше
Організація та управління
Управління клінікою та організація злагодженої роботи підрозділів. Зміцнення довіри пацієнтів і формування іміджу компанії.
Детальнiше
Дентальна фотографія
Значення дентальної фотографії в стоматології. Діагностика та мотивація пацієнта до лікування. Особливості дентальної фотографії, вибір техніки для лікаря-стоматолога. Сучасний фотопротокол.
Детальнiше
Наші партнери
Контакти
Контакти
Україна, 04071, м Київ, Подільський район
вул. Костянтинівська, 22/17-А
Графік роботи:
09:00 - 18:00 без вихідних
Реквізити

Інформацію уточнюйте у менеджерів Навчального центру

Як дістатися

Метро – Контрактова Площа, пішки по вул. Костянтинівська в напрямку до кінотеатру Жовтень. Вхід до «кінематографічної арки».

Автомобіль – заїзд до центрального входу навчального центру з вул. Костянтинівської через «кінематографічну арку». Також є можливість залишити машину на парковці біля скверу по вул. Ярославській.