On-line реєстраціяOn-line реєстрація

Гігієна і пародонтологія

Сучасний формат навчання, діалогу та обміну знаннями. Ми самі віримо в те, чому навчаємо наших колег.

1 день 3000 грн
Професійна гігієна – це важливий етап у процесі лікування пародонту та ведення пацієнтів після імплантації. Розглядаємо методи сучасної діагностики тканин пародонту з застосуванням програм Florida Probe та Pa-on, розкриваємо можливості плазмотерапії та роботи з різними ультразвуковими системами, ділимося досвідом ведення пацієнтів із імплантатами.
1 день 3500 грн
Обговорюємо найбільш ефективні методи діагностики різних форм пародонтиту на етапах комплексного пародонтологічного лікування. Розкриваємо можливості плазмотерапії, алгоритми проведення кюретажа, лазеротерапії, фотодинамотерапії та Вектор-терапії, а також – комплексний підхід до стабільної оклюзії у пацієнтів із пародонтитом. Курс передбачає поетапний розбір клінічних випадків, демонстрацію різних методик лікування на пацієнті та практику на фантомах.
1 день 3500 грн
Вектор-терапія – це ефективна методика в області пародонтології. Знайомимося з особливостями апарату Вектор. Аналізуємо клінічні випадки та спостерігаємо демонстрацію пародонтологічного лікування на пацієнті. Розглядаємо алгоритм і методику проведення Вектор-терапії з відпрацюванням мануальних навичок на фантомах під керівництвом лектора.
1 день 3000 грн
Терапевтичні та хірургічні можливості застосування лазерів в пародонтології. Особливості та механізм дії лазера на тканини порожнини рота, також – аспекти застосування діодного лазера в пародонтології. Розглядаємо протоколи планування та правильну послідовність комплексного лікування з застосуванням різних методик (лазеротерапія, фотодинамотерапія, Вектор-терапія, ультразвукові системи). Аналізуємо клінічні випадки.
1 день 3500 грн
Нові можливості профілактики та лікування пародонтитів із застосуванням PRF методики в щоденній клінічній практиці пародонтолога. Розглядаємо різновиди методів отримання плазми (PRP, PRF), вибір центрифуги та пробірок, алгоритм проведення процедури i-PRF та A-PRF на етапі хірургії та імплантації. Аналізуємо клінічні результати введення i-PRF. Спостерігаємо демонстрацію проведення методики плазмотерапії на пацієнті.
Контакти
Контакти
Україна, 04071, м Київ, Подільський район
вул. Костянтинівська, 22/17-А
Графік роботи:
09:00 - 18:00 без вихідних
Реквізити

Інформацію уточнюйте у менеджерів Навчального центру

Як дістатися

Метро – Контрактова Площа, пішки по вул. Костянтинівська в напрямку до кінотеатру Жовтень. Вхід до «кінематографічної арки».

Автомобіль – заїзд до центрального входу навчального центру з вул. Костянтинівської через «кінематографічну арку». Також є можливість залишити машину на парковці біля скверу по вул. Ярославській.