On-line реєстраціяOn-line реєстрація

Мистецтво ендодонтії

Сучасний формат навчання, діалогу та обміну знаннями. Ми віримо в те, чому навчаємо наших колег.

1 день 3500 грн
Первинне ендодонтичне лікування – протоколи та планування, особливості ендодонтичного лікування у складних клінічних випадках. Робота з інструментами PathFile, ProGlider, апекс-локатор ProPex Pixi. Обробка кореневих каналів із застосуванням систем ProTaper Universal, ProTaper Next та WaveOne. Особливості пломбування кореневих каналів системами гарячої обтурації (Thermafil, GuttaCore та Calamus Dual). Завершення ендодонтичного лікування та строки спостереження.
1 день 4000 грн
Планування повторного ендодонтичного лікування – протоколи, помилки та ускладнення. Нові можливості з застосуванням апаратів та інструментів DENTSPLY (ультразвукові ендодонтичні насадки ProUltra, Start-X, файли ProTaper Retreatment, PathFile, ProTaper Next, Micro-Opener, Micro-Debrider, апарат EndoActivator). Розглядаємо особливості застосування ProRoot MTA.
1 день 4500 грн
Знайомимося з ефективними технологіями сучасного ендодонтичного лікування, а також – з інноваційними інструментами (PathFile, ProGlider, ProTaper Next, мотор X-Smart Plus, апекс-локатор ProPex Pixi). Застосування мікроскопу в стоматології – інструменти, обладнання, навчання, асистування, ергономіка роботи, протоколи роботи в 4 руки. Аналізуємо переваги та недоліки різноманітних конструкцій мікроскопу.
Контакти
Контакти
Україна, 04071, м Київ, Подільський район
вул. Костянтинівська, 22/17-А
Графік роботи:
09:00 - 18:00 без вихідних
Реквізити

Інформацію уточнюйте у менеджерів Навчального центру

Як дістатися

Метро – Контрактова Площа, пішки по вул. Костянтинівська в напрямку до кінотеатру Жовтень. Вхід до «кінематографічної арки».

Автомобіль – заїзд до центрального входу навчального центру з вул. Костянтинівської через «кінематографічну арку». Також є можливість залишити машину на парковці біля скверу по вул. Ярославській.