On-line реєстраціяx
On-line реєстрація


x
x

Навчальний центр

Сучасний формат для навчання, діалогу та обміну знаннями.

x dspace_history_1 475Х375
Історія
Навчальний центр «Dental Space» був створений на базі мережі клінік «Аванто» в 1996 році. «Аванто» – це клініки європейського рівня з більш ніж 25-річним досвідом роботи у сфері надання стоматологічних послуг. Ми пропонуємо нашим колегам можливість здобути практичні та теоретичні знання в різних областях сучасної стоматології.

Навчальний центр «Dental Space» (до 2016 року – навчальний центр «Аванто») був створений у 1996 році. Поштовхом до створення слугувала ситуація, що склалася в середині 90-х років у стоматологічній та освітній сферах нашої країни. З одного боку – значний розвиток стоматологічних технологій, матеріалів і обладнання, з іншого – суттєва нестача знань у лікарів і неефективний процес навчання в освітній сфері.

Із метою підтримати молодих стоматологів і досвідчених колег у прагненні здобувати якісні знання, керівництвом клінік було прийнято рішення створити навчальний центр нового формату.

У кінці 90-х зусиллями співробітників центру були проведені масштабні Східно-європейські конференції за участю міжнародних лекторів і вітчизняних спеціалістів. Надалі навчальний центр сконцентрувався на проведенні більш камерних занять, майстер-класів і курсів у невеликих групах.

Протягом цього часу розвивалися не лише підходи до навчання, але й технології, змінювалися протоколи лікування, накопичувався клінічний досвід і знання. Протягом нашої 20-річної історії ми навчили та підготували понад 5000 колег, і вдячні кожному, хто довірив нам свій час.

x
Філософія
Філософія навчального центру Dental Space базується на переконанні, що сучасна стоматологія не може існувати без застосування передових технологій, результатів інноваційних світових досягнень та постійного вдосконаленні фахівців цієї галузі.

Мета Dental Space: Створити максимально зручний, доступний та ефективний простір для навчання, діалогу й обміну знаннями з колегами та провідними лекторами в області сучасної стоматології.

Наша Місія: Підтримка колег-стоматологів у професійному розвитку, здобутті цінних теоретичних знань і практичних навичок.

Результат нашої діяльності: Професійний доктор, що задоволений своєю роботою, і успішно реалізує сучасні технології та протоколи лікування.

Ми віримо в те, чому навчаємо наших колег.

x 14
Формат
«Dental Space» – це стоматологічний навчальний центр нового покоління. У нас працюють професіонали, що ставляться до своєї справи з любов’ю. Відвідавши наші стоматологічні курси та майстер-класи, ви відкриєте для себе багато нового, цікавого та корисного, що неодмінно поцінують ваші пацієнти.
  • Учбовий центр «Dental Space» не являється лише академічним. Ми хотіли би поділитися з вами не лише теорією, але й нашим клінічним досвідом і знаннями в області передової стоматології;
  • У нашому центрі заняття проводяться за участю лікарів мережі клінік «Аванто», а також інших визнаних фахівців, що навчалися в кращих учбових закладах Західної Європи, та мають унікальний досвід лікування стоматологічних захворювань;
  • Майстер-класи зі стоматології базуються на практичному досвіді та підтверджених клінічних результатах, накопичених протягом більш ніж 20-ти років роботи мережі клінік «Аванто». Лектори не лише діляться актуальними результатами успішного лікування стоматологічних захворювань, але й розповідають про досвід помилок у минулому;
  • Під час деяких майстер-класів проводиться демонстрація роботи в лікувальному кабінеті з пацієнтами, або ж – із застосуванням фантомів;
  • У нашому учбовому центрі курси для стоматологів проводяться в невеликих групах (здебільшого, від 4-х до 15-ти осіб в залежності від курсу) – такий підхід суттєво збільшує ефективність навчання;
  • Майстер-класи зі стоматології проводяться з використанням актуальних інноваційних технологій, апаратури, оптичних систем та інструментів, що успішно застосовуються в різних областях сучасної стоматології.
x лого БПР
Безперервний професійний розвиток стоматологів
Dental Space Навчальний центр є виконавцем заходів безперервного професійного розвитку лікарів у складі спілки “Громадська Спілка
Безперервного Професійного Розвитку Стоматологів” з 2019 року.
Код провайдера заходів БПР #1042

“Громадська Спілка Безперервного Професійного Розвитку Стоматологів”

Ви маєте можливість скласти особистий графік навчання у 2023 році, отримати щорічні обов’язкові 50 балів Безперервного Професійного Розвитку, які будуть підтверджені відповідними Сертифікатами.

Відгуки
Контакти
Контакти
Україна, 04071, м.Київ, Подільський район
вул. Костянтинівська, 22/17-А
Графік роботи:
09:00 – 18:00 без вихідних
Реквізити

Інформацію уточнюйте у менеджерів Навчального центру.

Як дістатися

Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.

Автомобіль – заїзд до центрального входу навчального центру здійснюється з вул. Костянтинівській через «кінематографічну» арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

x
Передзвоніть меніx
Підписатися на розсилку
x