On-line реєстраціяx
On-line реєстрація


x
x

Гігієна і пародонтологія

Сучасний формат навчання, діалогу та обміну знаннями. Ми самі віримо в те, чому навчаємо наших колег.

1 день 5000 грн

Пародонтальна хірургія як складова комплексного пародонтологічного лікування.

1 день 5500 грн

Ручні інструменти в пародонтології. Практичні навички, клінічні випадки.

1 день 4000 грн

Професійна гігієна – це важливий етап у процесі лікування пародонту та ведення пацієнтів після імплантації. Розглядаємо методи сучасної діагностики тканин пародонту із застосуванням комп`ютерних програм, розкриваємо можливості плазмотерапії та роботи з різними ультразвуковими системами, ділимося досвідом ведення пацієнтів із імплантатами.

1 день 5000 грн

Обговорюємо найбільш ефективні методи діагностики різних форм пародонтиту на етапах комплексного пародонтологічного лікування. Розкриваємо можливості  лазеротерапії, фотодинамотерапії та Вектор-терапії, а також – комплексний підхід до стабільної оклюзії у пацієнтів із пародонтитом. Курс передбачає поетапний розбір клінічних випадків, демонстрацію різних методик лікування на пацієнті та практику на фантомах.

1 день 4500 грн

Вектор-терапія – це ефективна методика в області пародонтології. Знайомимося з особливостями апарату Вектор. Аналізуємо клінічні випадки та спостерігаємо демонстрацію пародонтологічного лікування на пацієнті. Розглядаємо алгоритм і методику проведення Вектор-терапії з відпрацюванням мануальних навичок на фантомах під керівництвом лектора.

1 день 5000 грн

Нові можливості профілактики та лікування пародонтитів із застосуванням PRF методики в щоденній клінічній практиці пародонтолога. Розглядаємо різновиди методів отримання плазми (PRP, PRF), вибір центрифуги та пробірок, алгоритм проведення процедури i-PRF та A-PRF на етапі хірургії та імплантації. Аналізуємо клінічні результати введення i-PRF. Спостерігаємо демонстрацію проведення методики плазмотерапії на пацієнті.

Контакти
Контакти
Україна, 04071, м.Київ, Подільський район
вул. Костянтинівська, 22/17-А
Графік роботи:
09:00 – 18:00 без вихідних
Реквізити

Інформацію уточнюйте у менеджерів Навчального центру.

Як дістатися

Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.

Автомобіль – заїзд до центрального входу навчального центру здійснюється з вул. Костянтинівській через «кінематографічну» арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

x
Передзвоніть меніx
Підписатися на розсилку
x