On-line реєстраціяx
On-line реєстрація

x
x

Мистецтво ендодонтії

Сучасний формат навчання, діалогу та обміну знаннями. Ми віримо в те, чому навчаємо наших колег.

1 день 4500 грн

Первинне ендодонтичне лікування – протоколи та планування, особливості ендодонтичного лікування у складних клінічних випадках. Робота з інструментами PathFile, ProGlider, апекс-локатор ProPex Pixi. Обробка кореневих каналів із застосуванням систем ProTaper Universal, ProTaper Next та WaveOne. Особливості пломбування кореневих каналів системами гарячої обтурації (Thermafil, GuttaCore та Calamus Dual). Завершення ендодонтичного лікування та строки спостереження.

1 день 5000 грн

Планування повторного ендодонтичного лікування – протоколи, помилки та ускладнення. Нові можливості з застосуванням апаратів та інструментів DENTSPLY (ультразвукові ендодонтичні насадки ProUltra, Start-X, файли ProTaper Retreatment, PathFile, ProTaper Next, Micro-Opener, Micro-Debrider, апарат EndoActivator). Розглядаємо особливості застосування ProRoot MTA.

1 день 5500 грн

Знайомимося з ефективними технологіями сучасного ендодонтичного лікування, а також – з інноваційними інструментами (PathFile, ProGlider, ProTaper Next, мотор X-Smart Plus, апекс-локатор ProPex Pixi). Застосування мікроскопу в стоматології – інструменти, обладнання, навчання, асистування, ергономіка роботи, протоколи роботи в 4 руки. Аналізуємо переваги та недоліки різноманітних конструкцій мікроскопу.

1 день 6500 грн

Мистецтво ендодонтичного лікування: практичний курс для впевнених.

Контакти
Контакти
Україна, 04071, м.Київ, Подільський район
вул. Костянтинівська, 22/17-А
Графік роботи:
09:00 – 18:00 без вихідних
Реквізити

Інформацію уточнюйте у менеджерів Навчального центру.

Як дістатися

Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.

Автомобіль – заїзд до центрального входу навчального центру здійснюється з вул. Костянтинівській через «кінематографічну» арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

x
Передзвоніть меніx
Підписатися на розсилку
x