On-line реєстраціяx
On-line реєстрація


x
x

Мистецтво ендодонтії

Сучасний формат навчання, діалогу та обміну знаннями. Ми віримо в те, чому навчаємо наших колег.

1 день 5000 грн

Первинне ендодонтичне лікування – протоколи та планування, особливості ендодонтичного лікування у складних клінічних випадках. Робота з інструментами. Обробка кореневих каналів із застосуванням різноманітних систем. Особливості пломбування кореневих каналів системами гарячої обтурації. Завершення ендодонтичного лікування та строки спостереження.

1 день 5500 грн

Планування повторного ендодонтичного лікування – протоколи, помилки та ускладнення. Нові можливості з застосуванням різноманітних апаратів та інструментів. Розглядаємо особливості застосування матеріалів для закриття перфорацій, тріщин та резорбцій.

1 день 7500 грн

Знайомимося з ефективними технологіями сучасного ендодонтичного лікування, а також – з інноваційними інструментами. Застосування мікроскопу в стоматології – інструменти, обладнання, навчання, асистування, ергономіка роботи, протоколи роботи в 4 руки. Аналізуємо переваги та недоліки різноманітних конструкцій мікроскопу.

Контакти
Контакти
Україна, 04071, м.Київ, Подільський район
вул. Костянтинівська, 22/17-А
Графік роботи:
09:00 – 18:00 без вихідних
Реквізити

Інформацію уточнюйте у менеджерів Навчального центру.

Як дістатися

Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.

Автомобіль – заїзд до центрального входу навчального центру здійснюється з вул. Костянтинівській через «кінематографічну» арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

x
Передзвоніть меніx
Підписатися на розсилку
x